Materac z pianki poliuretanowej Rock&Roll
  • Materac z pianki poliuretanowej Rock&Roll

Materac piankowy wysokoelastyczny Rock&Roll 

Dzięki innowacyjnemu połączeniu dwóch pianek, które wspólnie tworzą wzór fal możliwe jest zapewnienie doskonałe podparcia całego ciała oraz uzyskania 7 zróżnicowanych stref twardości. Wysokoelastyczne pianki (twarda - zielona, bardziej miękka - biała) tworzą ciekawy wzór oraz kolorystykę wkładu. Struktura materaca zapewnia odpowiednie podparcie dla całego ciała.

Piankę cechuje otwatokomórkowa struktura, dzięki której materac jest przewiewny i odpowiednio wentylowany.

Dwa rodzaje pokrowców do wyboru:

Velvet - pokrowiec wykonapokrowiec Velvetny innowacyjną technologią Purotex. Miękki i delikatny w dotyku. Zawiera kapsułki, które pękają uwalniając priobiotyki odpowiedzialne za zwalczanie szkodliwych alergenów. Doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie czy astmę. Możliwość prania w 60oC

     

pokrowiec tencel

Tencel - pokrowiec wykonany z włókien wiskozowych. Absorbuje wilgoć od osoby na nim śpiącej. Nie powoduje podrażnień skóry, a włókna tencel w naturalny sposób hamują rozwój bakterii. Możliwość prania w 60oC.

               

                  

    

Twardość materaca do wagi ciała:

skala twardości

Dlaczego wybrać właśnie materac Hilding Rock&Roll ?

materac z długą gwarancją7 stref twardościpralny w temperaturze 60oCmaterac antyalergicznymaterac odwracalnymaterac elastycznypianka wysokoelastycznaMaterac z zamkiem rozdzielczymmaterac dobrze wentylowanymaterac z uchwytem do przenoszenia

Materac z certyfikatem Oeko-Tex

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

     

Dokonaj zakupu już dziś i skorzystaj z bezpłatnej dostawy. Zamów zestaw: solidne łóżko metalowe, komfortowy materac oraz trwały stelaż, a otrzymasz od nas 5% rabatu na całe zamówienie.

ROCR

Opis

Wkład
dwie wkładki wysokoelastyczne HR
Pokrowiec
Velvet, Tencel
Wysokość
ok 22 cm z pokrowcem Velvet, 21 cm z pokrowcem Tencel

Brak opinii na ten moment.

Materac Rock&Roll Hilding piankowy

1 029,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac z pianki poliuretanowej Rock&Roll.

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: