Materac z pianki termoelastycznej Hilding Mambo
  • Materac z pianki termoelastycznej Hilding Mambo

Termoelastyczny materac Hilding Mambo piankowy

Innowacyjne pianki Velvet Touch gwarantują optymalną budowę wkładu materaca. Delikatne, subtelne w dotyku zapewniają właściwą elastyczność i sprężystość materaca. Plastyczne, profilowane i termoelastyczne pianki Velvet Touch są niezwykle przewiewne. Dzięki dobrej wentylacji materac charakteryzuje wyjątkowa trwałość oraz higiena wypoczynku.

Po obu stronach wkładu umieszczono wkładki z pianki termoelektrycznej Visco, które doskonale reagują na temperaturę ciała. Podczas snu ramiona subtelnie zatapiają się w głąb materaca nie powodując zbędnego ucisku.

    

Materac dostępny w dwóch wersjach pokrowca: Merced lub Elips.

Pokrowiec Merced charakteryMaterac piankowy z pokrowcem Mercedzuje unikalny wygląd i wykonanie. Podczas snu mamy wrażenie masażu. Pokrowiec z dodatkiem Lycry gwarantuje wysoki stopień elastyczności, a jego struktura idealnie układa się do ciała.

    

Elips - wykPokrowiec Elips do materaca wysokoelastycznego Hildingonany z miękkiej i delikatnej dzianiny. Dopasowuje sie do powierzchni całego ciała. Łatwy w utrzymaniu higieny, może być prany w temperaturze 60oC.

     

Skala twardości względem wagi ciała.

twardość materaca mambo

Dlaczego właśnie komfortowy materac Hilding "Mambo"?

    

pianka termoelastyczna materaca hilding mamboMaterac z pianka wysokoelastyczną15 lat gwarancji na materac Hilding Mambo7 stref twardości materac hilding mamboMaterac antyalergiczny HildingMożliwość prania w 60 stopniachMaterac elastyczny Hilding MamboMaterac dobrze wentylowanydwie twardości materaca w jednym miejscuMaterac z zamkiem rozdzielczym

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamów juz dzis i skorzystaj z darmowej dostawy.

MAMB

Opis

Wkład
Pianka Velvet Touch o wys 11cm oraz pianka wysokoelastyczna HR 11 cm
Pokrowiec
Marced lub Elips
Wysokość
23 cm z pokrowcem Marced lub 26 cm z pokrowcem Elips

Brak opinii na ten moment.

Materac Mambo Hilding termoelastyczny piankowy

1 579,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Termoelastyczny materac Hilding Mambo

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

Nowoczesne łóżko metalowe do sypialni
Łóżko metalowe na wymiar
Od 1 990,00 zł

Poznaj nasze wyjątkowe łóżko metalowe, dwuosobowe. Nasz sztandarowy produkt o  królewskim, majestatycznym designie spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją solidną budowę, produkt ten idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Ręczne wykonanie,...

5 innych produktów w tej samej kategorii: