Materac z pianki poliuretanowej Hilding Salsa
  • Materac z pianki poliuretanowej Hilding Salsa

Materac piankowy Hilding Salsa

Wkład materaca stanowią dwie pianki. Dzięki zastosowaniu pianki profilowanej Flexifoam wkład jest optymalnie sztywny i gwarantuje 7 różnorodnych stref twardości. Uzyskanie różnych stref twardości materaca zapewnia znakomitą podporę dla kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała dzięki czemu będziesz wypoczęty i zregenerowany. Taśma 3D odpowiada za odpowienie odprowadzenie wody z materaca. Produkt uzyskał statut Medycznego- zapobiega powstawaniu odleżyn i drobnoustrojów.

Wierzchnią warstwę stanowi termoelastyczna pianka Visco, która zapewnia właściwy, odczuwalny komfort. Materac odpowiednio reaguje na temperaturę ciała i dostosowuje się do jego kształtu gwarantując spokojny, zdrowy sen. Materac z pokrowcem w dwóch wersjach do wyboru: z pokrowcem Velvet lub Tencel.

Pokrowce do materaca hilding Salsa:

pokrowiec velvet do materaca Hilding Salsa

Pokrowiec Velvet wykonany zgodnie z technologią Purotex. Posiada mikrokapsułki w swoim wnętrzu, które z czasem pękają i wydzialaja probiotyki. Chroni przed alergenami powodującymi alergie na pyły czy astmę. Możliwośc prania w temperaturze 60oC

 

Pokrowiec Tencel Hilding Salsa

Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec wyprodukowany z włókien wiskozowych. Pochłania wilgość powstającą od śpiacej osoby. Naturalnie zapobiega rozwojowi mikroustrojów. Mozliwośc prania w 60oC.

       

      

Skala twardości materaca do wagi ciała.

Twardosc materaca salsa

Dlaczego Hilding Salsa?

15 letnia gwarancja na meterac7 stref twardosci materacamaterac pralny w 60oCantyalergiczny materacelastyczny materac

Materac prozdrowotnyCertyfikat oeko - texcertyfikat szwajcarski do matereraca hilding salsaCertyfikat zgdonosci CE

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dokonaj zakupu wraz z łóżkiem metalowym i stelażem, a otzrymasz 5% rabatu na całe zamówienie.

SALS

Opis

Wkład
Pianka profilowana Flexifoam - 14cm, piankatermoelastyczna Visco - 4,6 cm
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
22 cm z pokrowcem Velvet, 21 cm z pokrowcem Tencel

Brak opinii na ten moment.

Materac Salsa Hilding piankowy

1 119,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Piankowy materac Salsa od Hilding.

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

Nowoczesne łóżko metalowe do sypialni
Łóżko metalowe na wymiar
Od 1 990,00 zł

Poznaj nasze wyjątkowe łóżko metalowe, dwuosobowe. Nasz sztandarowy produkt o  królewskim, majestatycznym designie spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją solidną budowę, produkt ten idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Ręczne wykonanie,...

2 innych produktów w tej samej kategorii: