Materac sprężynowy Hilding Pasodoble
  • Materac sprężynowy Hilding Pasodoble

Materac sprężynowy Hilding Pasodoble 

Twardszy materac polecamy dla osób o większej wadze. Konstrukcja zapewnia solidne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Z jednej strony umieszczona jest mata kokosowa, dzięki której materac jest zarówno odpowiednio twardy jak i sprężysty. Po drugiej stronie umieszczono włókno Sizal wykonane z agawy, które zapewnia właściwą stabilizacje całej konstrukcji.

Po dwóch stronach umieszczona została pianka Flexiofoam, która gwarantuje właściwą elastyczność i miękkość materaca. Wykonana z włókien naturalnych dzięki czemu jest o 30% bardziej wytrzymała od innych tkanin. Wewnątrz materaca umieszczono taśmę 3D, która zapewnia optymalną wentylację całego wkładu. Materac doskonały dla osób mających problemy z wadą postawy. Pasadoble posiada właściwości korekcyjne, zapewnia wsparcie i stabilne podparcie dla ciała niezależnie od ciężaru ciała.

Dwa rodzaje wyjątkowych pokrowców do wyboru:

Pokrowiec Tencel - pokrowiec tencel do materaca hildingzbudowany z włókien wiskozowych. Doskonale wchlania wilgoć osoby śpiacej. 

      

        

Pokrowiec Velvet z innoMaterac z pokrowcem Velvetwacyjną technologią purotex, posiada mikrokapsułki w których ukryte są naturalne probiotyki zwalczające alergeny. Pokrowiec można prać w temperaturze 60oC.

  

       

Skala twardości materaca do wagi ciała.

Twardy materac pasadoble hilding

Dlaczego właśnie materac Hilding Pasadoble?

15 lat gwarancji materaca pasadoble HildingMaterac Hilding z 7 strefami twardościmozliwośc prania materaca w60oCmaterac z dodatkiem kokosuMaterac odwracalnyMożliwośc snu na dwóch stronachmaterac z pianki flexi foammaterac z spręzyna kieszeniowąmaterac z wkładka sizalmaterac z uchwytemdwie strefy twardości w jednym miejscumaterac dobrze wentylowany

materac prozdrowotnyMaterac ze znakiem jakosci CEmaterac z certyfikatem oeko texmaterac z certyfikatem szwajcarskim

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamów już dziś ! razem z naszym łóżkiem metalowym i stelażem i odbierz 5% rabatu na całe zamówienie.

PASA

Opis

Wkład
Pianka Flexifoam - 3cm, 7 stopniowa sprężyna kieszeniowa, włókno kokosowe, włókno Sizal
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
24 cm z pokrowcem Velvet, 23 cm z pokrowcem Tencel

Brak opinii na ten moment.

Materac sprężynowy Hilding Pasodoble

1 149,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac Pasodoble Hilding sprężynowy.

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

2 innych produktów w tej samej kategorii: