Materac Latino Hilding piankowy
  • Materac Latino Hilding piankowy

Materac z pianki poliuretanowej Hilding Latino

Materac zbudowany na bazie lateksu doskonale dopasowuje się do kształtu naszego ciała zapewniając odpowiedni dla Ciebie komfort snu. Cechą charakterystyczną materaca jest fakt, że posiada on podwyższoną odporność na odkształcenia powodując efekt delikatnego unoszenia się. Wkład tworzy innowacyjna pianka Velvet Touch, która stanowi najodpowiedniejszą podstawę. Materac idealnie dopasowuje się do ciała, gdyż posiada 7 stref twardości, jest przewiewny i odpowiednio wentylowany.

Materac z dwoma rodzajami pokrowców do wyboru:

Pokrowiec Elips - niezwykle miękki i delikatnPokrowiec Elips do materaca Latinoy w dotyku, dopasowuje się do ciała na całej powierzchni materaca. Pralny w temperaturze 60oC.

     

   


Innowacyjny pokrowiec Merced. Jego unikalny design i wykończenie sprawiają wrażenie masażu. Materac z dodatkiem lycry dzieki czemu jest miękki i elastyczny. Bezproblemowy w utrzymaniu, możliwośc prania w 60oC.

      

Skala twardości materaca Hilding Latino do wagi ciała.

skala twardości materac hilding latino

Dlaczego właśnie materac Hilding Latino?

Materac Hilding zdrowotnyMaterac elastyczny HildingMaterac odwracalny hilding lationoMaterac z pianki poliuretanowej HildingMaterac z 15 letnia gwarancją Hilding LationoMozliwośc prania materaca Hilding w 60 oCMaterac z wkładkami lateksowymimaterac z 7 strefami twardościmaterac z zamkiem rozdzielczymMaterac hilding wentylowanyMaterac z uchwytem do przenoszeniaMaterac z dwiema strefami twardości

Materac Hilding Latino uzyskał certyfikat Oeko-Tex potwierdzający, że został wykonany z najwyższej jakości, nieszkodliwych materiałów.

Materac z certyfikatem OekoTex

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamów razem z łóżkiem metalowym oraz stelażem i odbierz 5% rabatu na całe zamówienie.

LATI

Brak opinii na ten moment.

Materac Latino Hilding z pianki poliuretanowej

1 799,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac piankowy Latino Hilding

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

Nowoczesne łóżko metalowe do sypialni
Łóżko metalowe na wymiar
Od 1 990,00 zł

Poznaj nasze wyjątkowe łóżko metalowe, dwuosobowe. Nasz sztandarowy produkt o  królewskim, majestatycznym designie spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją solidną budowę, produkt ten idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Ręczne wykonanie,...

3 innych produktów w tej samej kategorii: