Materac z pianki wysokoelastycznej Hilding Rumba

Postawą materaca jest opracowana przez zespół inżynierów firmy Hilding pianka wysokoelastyczna Velvet Touch, którą wyróżniają właściwa sprężystość, miękkość w dotyku oraz odpowiednia twardość. Zewnętrzna część wkładu materaca to pianka termoelastyczna Visco, która reaguje na temperaturę ciała i pozwala zagłębić się materacowi w miejscu styczności z podłożem.

Materac dopasowuje się do ciała podczas snu, podpiera jednocześnie nogi, biodra, ramiona i głowę. Właściwą wentylację wkładu zapewniają nacięcia w piance, a za właściwe podparcie ciała odpowiada 7 stref twardości. Rumba jest materacem wygodnym dla kręgosłupa, a jego budowa zapewnia właściwe ułożenie całego ciała podczas snu. 

Komfortowy materac z wysokiej jakości pokrowcami do wyboru:

Pokrowiec materaca Elips

Pokrowiec Elips, jedwabisty i miękki w dotyku, który doskonale dopasowuje sie do ciała. Możliwość prania w temperaturze 60oC

       

       

Pokrowiec Medicott Velur

Pokrowiec Medicott Velur zapewnia właściwą dodatkową miękkość dzięki piance elastycznej ukrytej w samym pokrowcu. Pikowany pianka z aromatem lawendy. Pokrowiec został zaimpregowany co hamuje gromadzenie się pleśni. Prany w temperaturze do 30oC.

    

Skala twartości materaca względem wagi.

Pokrowiec Medicott Velur:

Jaka Twardość materaca Rumba

Pokrowiec Elips:

Twardość materaca rumba elips

Dlaczego właśnie materac Hilding Rumba z pianki wysokoermoelastycznej?

       

materac z 15 letnią gwarancją7 stref twardości materacaMeterac elastyczny HildingMaterac z pianka Velvet touchMaterac z zamkiem rozdzielczymMaterac z wentylacjąMaterac pralny w temperaturze 30oC

  

Materac z pianki wysokoelastycznej Rumba uzyskał certyfikat produktu medycznego, jest antyalergiczny i zapobiega powstawaniu odleżyn. Produkt objęty certyfikatem OekoTex oraz certyfikatem Szwajcarskim, które gwarantują, że materiały użyte do jego produkcji są bezpieczne dla naszego zdrowia. 

Materac medyczny zdrowy dla kregosłupaMaterac kieszeniowy z certyfikatem oeko texCertyfikat szwajcarski dla materaca RumbaMaterac zgodności CE dla materaca kieszeniowego

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamów juz dzis i skorzystaj z darmowej dostawy.

RUMA

Opis

Wkład
Pianka termoelastyczna Visco - 7cm, pianka wysokoelastyczna Velvet Touch - 12,5 cm
Pokrowiec
Medicott Velur lub Elips
Wysokość
22 cm

Brak opinii na ten moment.

Materac Rumba Hilding piankowy

1 849,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac piankowy Rumba Hilding

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

3 innych produktów w tej samej kategorii: