Materac nawierzchniowy Hilding Blues
  • Materac nawierzchniowy Hilding Blues

Wygodny materac nawierzchniowy Hilding Blues

Materac zbudowany z pianki lateksowej, posiadającej specjalne otwory wentylacyjne dzieki czemu jest przewiewny i zapewnia właściwą cyrkulacje powietrza. Posiada właściwości antyalergiczne, "oddycha" dzieczu czemu zapobiega rozwojowi pleśni i innych grzybów. Zapewnia doskonałe podparcie dla całego kręgosłupa, a pianka układa się do pozycji ciała. Idealny dla osób ceniących komfort w rozsądnej cenie.

Pokrowiec Tencel został wykonany z włókien materac nawierzchniowy z pokrowcem tencelwiskozowych. Absorbuje wilgoć od osoby spiacej. Nie podrażnia skóry. Możliwość prania w temperaturze do 60oC.

   

   

   

   

Elips - Wykonany z mimaterac z;okrowcem Elipsękkiej i delikatnej dzianiny. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała. Możliwość prania w temperaturze 60oC.

   

   

   

Dlaczego warto wybrać materac nawierzchniowy Hilding blues?

materac z pianki lateksowejantyalergiczny materacmaterac elastycznyodwracalny materaczamek rozdzielczy w materacumaterac dobrze wentylowany15 lat gwarancji na materac nawierzchniowy

materac z certyfikatem oeko tex

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamawiając zestaw: łóżko z materacem i stelażem odbierz 5% rabatu na całe zamówienie juz dziś.

BLUE

Opis

Wkład
pianka lateksowa profilowana o wys 4,5 cm
Pokrowiec
Tencel lub Elips

Brak opinii na ten moment.

Materac Blues Hilding nawierzchniowy

449,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Hilding Blues materac nawierzchniowy

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

1 inny produkt w tej samej kategorii: