Wygodny Materac Makarena kieszeniowy Hilding
  • Wygodny Materac Makarena kieszeniowy Hilding

Komfortowy materac do spania kieszeniowy Hilding.

Wkład materaca składa się ze sprężynek Mulitipocket. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszeni dzięki czemu reaguje indywidualnie na nacisk i ruchy ciała. Materac posiada status materaca medycznego, zapobiega odleżynom i zmniejsza napięcie mięśni podczas snu. Sprężyny posiadają różne stopnie twardości i wspólnie tworzą 7 stref. Wkładka składa się z komfortowej, wysoko elastycznej pianki poliuretanowej Visco oraz płyty lateksowej, która zabezpiecza przed tworzeniem się drobnoustrojów.

       

Materac kieszeniowy z pokrowcem do wyboru.

     

Pokrowiec "Elips" wykonany z Pokrowiec do materaca Elipsdzianiny miękkiej i jedwabistej. Elastyczny, dopasowuje się do ciała na całej powierzchni. Możliwość prania w temperaturze 60oC.

   

       

Pokrowiec do materaca - MarcedPokrowiec "Merced" dzięki swojemu unikalnemu designowi gwarantuje wysoki komfort i odczucie "masażu" całego ciała. Pokrowiec zawiera dodatek lycry, jest elastyczny i dopasowuje sie do ciała. Delikatny i aksamitny, zapewnia doskonały komfort snu. Możliwość prania w temperaturze 60oc.

 

Skala twardości materaca do wagi ciała uwzględniając jego stronę.

Strona Visco:

twardość materaca makarena

Strona Latex:

twardosc materaca Makarena Hilding

Dlaczego warto wybrac materac kieszeniowy Makarena Hilding?

    

15 lat gwarancji na wszystkie materace kieszeniowe Hildingmaterac 7 stref twardości HildingTwardość materaca zależna od stronyMożliwość prania materaca w 60oCMaterac Hilding Makarena antyalergicznyMaterac odwracalny HildingMaterac sprężynowy multipocketPianka poliuretanowa termoelastycznaMaterac hilding z pianka FlexifoamZamek rodzielczy do materacauchwyt do przenoszenia materacaMaterac hilding wentylowany

Otrzymał status materaca medycznego jest zdrowy dla kręgosłupa, zapobiega odleżynom i powstawaniu drobnoustrojów. Certyfikat Oeko-Tex gwarantuje, że wszystkie materiały użyte do  jego produkcji nie zawierają substancji szkodliwych.

Materac przyjazny dla kregosłupaCertyfikat oekomaterac z certyfikatem CE certyfikat szwajcarski dla materaca hilding

 Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zamów materac razem z naszym komfortowym łóżkiem , stelażem i skorzystaj z darmowej dostawy oraz 5% rabatu.

MAKA

Opis

Wkład
Sprężyna Multipocket, 7 strefowa, składa się z dwóch 4,5 cm pianek: Visco i pianki lateksowej
Pokrowiec
Merced lub Elips
Wysokość
23 cm z pokrowcem Merced, 26 cm z pokrowcem Elips

Brak opinii na ten moment.

Materac Makarena Hilding kieszeniowy Multipocket

2 049,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac Hilding Makarena kieszeniowy.

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

1 inny produkt w tej samej kategorii: