Materac sprężynowy flamenco multipocket
  • Materac sprężynowy flamenco multipocket

Materac Flamenco Hilding kieszeniowy multipocket.

Materac Hilding Flamenco zbudowany jest ze sprężyn typu Multipocket, które mają mniejszą średnice niż standardowo stosowane sprężyny. Każda z nich pracuje niezależnie od siebie, zapewniają punktowe podparcie dla różnych sektorów ciała. Posiada 7 zróżnicowanych stref twardości odpowiadających za prawidłowe ułożenie całego ciała.

Materac z jednej strony posiada profilowaną płytę lateksową, a z drugiej piankę wysokoelastyczną. Każda strona materaca ma inną twardość.

Dwa pokrowce do wyboru:

Pokrowiec Velvet

Velvet - pokrowiec wykonany w innowacyjnej technologii Purotex. Kapsułki umieszczone wewnatrz uwalniaja naturalne probiotyki, które chronią przed drobnoustrojami - alergenami. Możliwośc prania w 60oC

     

Pokrowiec tencel

Tencel - Pokrowiec antyalergiczny wykonany z włókien wiskozowych. Absorbuje wilgość z ciała osoby śpiacej. Nie podrażnia skóry oraz hamuje rozwój drobnoustrojów. Możliwość prania w 60oC.

    

    

Skala twardości materaca z uwzględnieniem wagi ciała

twardosc materaca flamenko

Dlaczego właśnie Hilding Flamenco?

15 lat gwarancji na materac Hilding Flamencohilding Flamenco 7 stref twardościMaterac antyalergicznyMaterac z wkładka lateksowąmaterac odwracalnypianka wysokoelastycznapianka flexifoammaterac ze sprężyna multipocketmaterac z zamkiem rozdzielczymmaterac wentylowanymaterac z uchwytem do przenoszenia

certyfikat Oeko

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

   

Zamów materac w komplecie ze stelażem i solidnym łóżkiem metalowym już dziś i skorzystaj z darmowej dostawy oraz 5% rabatu na całe zamówienie. 

FLAM

Opis

Wkład
pianka HR o wysokości 4 cm, 7 strewowa sprężyna multipocket, pianka lateksowa profilowana 3,5
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
24 cm z pokrowcem Velvet, 23 cm z pokrowcem Tencel

Brak opinii na ten moment.

Materac Flamenco Hilding sprężynowy

1 259,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac Hilding Flameco sprężynowy.

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

1 inny produkt w tej samej kategorii: