Wygodny materac z pianki Hilding Breakdance młodzieżowy

Doskonały dla nastolatków w wieku szkolnym. Zbudowany z dwóch pianek Flexifoam o różnej twardości. Pianki zostały wyprofilowane zapewniając odpowiednią wentylację. Trwały i solidnie wykonany, zachowa swoje właściwości przez wiele lat. 

Materac Hilding kieszeniowy z pokrowcem teenage

Pokrowiec Teenage został wykonany ze znakomitej jakości materiału. Młodzieżowy i estetyczny wygląd, po dwóch stronach znajduje sie wzór roweru. Możliwość prania w 60oC.

   

      

     

   

 Skala twardości materaca do wagi ciała

twardość materaca breakdance

Dlaczego właśnie materac z pianki Hilding Breakdance.

materac piankowy z 5 letnią gwarancjąsiedem stref twardości materacamożliwość prania w 60 stopniachantyalergiczny materacmaterac odwracalnydwie strefy twardościzamek rozdzielczy do materacamaterac z pianką flexifoam

Materac Hilding Breakdance z certyfikatem OekoTex

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

MBHM

Opis

Wkład
dwie wkładki profilowane flexifoam o wysokości 8cm
Pokrowiec
Teenage
Wysokość
ok 18 cm

Brak opinii na ten moment.

Materac piankowy Breakdance Hilding Młodzieżowy

719,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac piankowy Hilding Breakdance młodzieżowy

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

Nowoczesne łóżko metalowe do sypialni
Łóżko metalowe na wymiar
Od 1 990,00 zł

Poznaj nasze wyjątkowe łóżko metalowe, dwuosobowe. Nasz sztandarowy produkt o  królewskim, majestatycznym designie spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją solidną budowę, produkt ten idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Ręczne wykonanie,...