Wygodny materac kieszeniowy Hilding Step

Materac zbudowany ze sprężyny kieszeniowej. Doskonale podpiera całe ciało oraz zapewnia właściwą elastyczność. Idealny jako materac małżeński, gdyż nie przenosi drgań na osobę śpiąca obok. Jest miękki, dzięki umieszczeniu w środku wkładu pianki Flexifoam. Posiada 7 stref twardości, optymalnie wspiera całe ciało, a mięśnie szybko regenerują się podczas snu.

     

Materac z pokrowcem Fresh

    

Zbudowany ze strukturyMaterac z pokrowcem fresh, która przepuszcza powietrze zapewniając właściwą wentylacje całego wkładu. Możliwość prania w temperaturze 60oC.

     

      

      

Skala twardości materaca 

    

twardość materaca step

Dlaczego materac Hilding step?

materac z gwarancjąmaterac z 7 strefami twardościmożliwość prania w 60oCantyalergiczny materacmaterac odwracalnymaterac z pianki flexifoammaterace z sprężynami kieszeniowymimaterac z zamkiem rozdzielczym

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

W zestawie taniej! Zamawiając łóżko, materac i stelaż otrzymasz 5% rabatu na całe zamówienie.

STEP

Opis

Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronna pianka Flexifoam
Pokrowiec
Fresh
Wysokość
19 cm

Brak opinii na ten moment.

Materac Step Hilding kieszeniowy

509,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac kieszeniowy Hilding Step

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

Nowoczesne łóżko metalowe do sypialni
Łóżko metalowe na wymiar
Od 1 990,00 zł

Poznaj nasze wyjątkowe łóżko metalowe, dwuosobowe. Nasz sztandarowy produkt o  królewskim, majestatycznym designie spełni najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na swoją solidną budowę, produkt ten idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loftowym, industrialnym czy nowoczesnym. Ręczne wykonanie,...

5 innych produktów w tej samej kategorii: