Materac sprężynowy Hilding Tango
  • Materac sprężynowy Hilding Tango

Materac kieszeniowy Hilding Tango

Materac Tango został wykonany ze sprawdzonych sprężyn kieszeniowych ubranych w woreczki z fizeliny. Materac umożliwia komfortowy wypoczynek zapewniając właściwą elastyczność punktową.

Pojedyncze sprężyny reagują na nacisk punktowo, niezależnie od siebie dzięki czemu nie obudzimy osoby śpiącej obok. Zbudowany z dwóch pianek – lateksowej po jednej stronie, po drugiej pianka HR. Materac jest obustronny, mamy możliwość wyboru strony na której chcemy spać.

Dwa pokrowce do wyboru:

Tencel - pokrowiec wykonaPokrowiec tencel do materacany z włókien wiskozowych. Doskonale absorbuje wilgoć od osoby na nim śpiacej. Nie podrażnia skóry. Możliwość prania w 60oC.

     

   

Velvet - Wykonany technologiPokrowiec velvet do materaca Tangoą Purotex. Jest miękki i delikatny w dotyku. Umieszczone w nim kapsułki uwalniają priobiotyki, które zwalczaja alergeny. Doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie czy astmę. Możliwość prania w 60oC

       

Skala twardości do masy ciała:

tango skala twardości

Dlaczego właśnie Hilding Tango?

15 lat gwarancji na materac Hilding Tango7 stref twardościmożliwość prania w 60oClatexAntyalergiczny matercdwie strefy twardościmaterac z pianka wysokoelastycznamaterac z pianką flexifoamsprężyna kieszeniowamaterac z uchwytemmaterac dobrze wentylowany

Materac z certyfikatem Oeko-Tex

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

U nas dostawa wybranego produktu jest zawsze darmowa. Dokonaj zakupu materaca wraz z łóżkiem metalowym i stelaże i odbierz 5% rabatu na całe zamówienie już dziś.

TANG

Opis

Wkład
7 strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka lateksowa po jednej stronie - 4,5 cm, pianka HR - 3 cm.
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
24 cm z pokrowcem Velvet, 23cm z materacem Tencel

Brak opinii na ten moment.

Materac Tango Hilding sprężynowy

1 029,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac sprężynowy, kieszeniowy Tango Hilding

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: