Wygodny materac Cha Cha Hilding kieszeniowy

Solidny materac sprążynowy charakteryzuje elastyczność punktowa, umieszczone w materacu sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszeniach. Każda reaguje na nacisk osobno dzięki czemu nie obudzimy śpiącego obok parnera. Po obu stronach materaca umieszczono piankę Velvet Touch, która jest optymalnie twarda, sprężysta, a zarazem miękka w dotyku.

Pianki są przewiewne dzięki czemu uzyskujemy właściwą wentylację i higienę snu. Warstwy filcu wspomagają odpowiednią twardość materaca. Kręgosłup jest doskonale podpierany, a mięśnie odpoczywają podczas snu. Materac umieszczono w pokrowcu Velvet.

     

Pokrowiec Velvet do materaca Cha Cha Hilding

Pokrowiec Velvet - miękki i delikatny, wykonany innowacyjną technologią Purotex. W środku umieszczono specjalne kapsułki, które podczas eksploatacji wydzielają priobiotyki zwalczające alergeny. Idealny dla osób cierpiących na alergie na kurz czy astmę. Możliwość prania w temperaturze 60oC. 

        

        

Twardość materaca Hilding Cha Cha

skala twardości cha cha

Dlaczego warto wybrać materac Hilding ChaCha?

matyerac z 15 letnią gwarancjąuchwyt do przenoszeniamaterac wentylowany7 stref twardościMaterac kieszeniowymaterac piankowy z pianką velvet touchmaterac z uchwytemantyalergiczny materacmaterac z filcemmaterac cha cha odwracalnymożliwość prania w 60oC

Materac z certyfikatem

Dla materacy o niestandardowych wymiarach obowiązuje cena najbliższego, szerszego materaca. Przy powiększeniu długości (maxsymalnie do 220cm) i/lub szerokości (maksymalnie do 200cm) do końcowej ceny doliczamy 10% za każde rozpoczęte 10cm. Przy zmiejszeniu długości i/lub szerokości do ceny doliczane jest 5% za każde rozpoczęte 10cm. Jeśli szukasz materaca o niestandardowej długości lub szerokości. Zapraszamy do kontaktu z nami.

CHAC

Opis

Wkład
7 strefowa kieszeniowa, 2 pianki Velvet Touch o wys. 3cm, dwie warstwy filcu
Pokrowiec
Velvet
Wysokość
ok 21 cm

Brak opinii na ten moment.

Materac Cha Cha Hilding sprężynowy

929,00 zł
Brutto Darmowa wysyłka: od 1 do 4 tygodni

Materac sprężynowy, kieszeniowy Cha Cha Hilding 

Szerokość
Ilość

  • Polska produkcja Polska produkcja
  • Ręczne wykonanie Ręczne wykonanie
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Pomoc i wsparcie Pomoc i wsparcie

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: